Je elektronická cigareta proti klasické cigaretě obrovská nebo ne?

Je elektronická cigareta proti klasické cigaretě obrovská nebo ne?

 

Téměř každý, kdo si přijde ke mě na krámek koupit svou první ecigaretu, tak si přeje, ať je co nejmenší. Ale proč?!

1. jsou zvyklý na malou obyčejnou cigaretu a chtějí velikostně to samé

2. Chtějí si ji koupit, ale chtějí být co nejméně nápadní pro své okolí.

 

Pojďme se nyní zaměřit na bod 2.

Technický pokrok je neuvěřitelný. Vyrábějí se mobily, tablety, PC atd., které rok od roku dokáží více a více. To se nám líbí, tento pokrok je pro většinu z nás žádoucí.

Velice se však divíme, že technický pokrok nezůstává jen u předchozích jmenovaných.  Světe div se, ale ejhle máme i elektronickou cigaretu. A proč ne, proč by se nemohlo i něco tak škodlivého, jako je obyčejná cigareta, přebalit do nějaké elektronické verze.

Když si koupím nový výstřelek doby v podobě mobilního telefonu, tak to se hned všem nezapomenu pochlubit. Když si jdete ale koupit nový výstřelek doby – ecigaretu, tak někteří z Vás ji naopak před okolím schovává. Tak pozor!!!!! Už nemusíte!!!!!

Zde rozebereme některé z důvodů, proč ji už neschovávat:

1. Lidé ve vašem okolí se Vám smějí a mají na Vás různé všetečné dotazy, na které neumíte odpovědět. Vás tak přimějí zapřemýšlet, co když vlastně náhodou mají pravdu.

Mé doporučení: Vyhledejte si odpovědi na jejich otázky a rozbourejte jejich argumenty fakty!!!! Pak Vás budou brát místo terče posměchu za někoho, za kým naprosto vážně pošlou kolegu, rodinu,…., v případě, že se i oni budou také zajímat o ecigaretu. (některé z odpovědí naleznete na mém blogu: marketa-novakova.cz a jiné mohu zodpovědět na emailu: ecigaretytabor@seznam.cz)

2. Dále odrazuje velikost elektronické cigarety. To už je také přežitek. Jde jen o zvyk. Příklad: používala jsem pevnou telefonní linku a dnes mám mobilní telefon. Musela jsem vymyslet, zda můj nový mobil budu nosit v kapse – tašce, zda budu mít pozdro atd. – a zvykly jsme si! A rádi!

Mé doporučení: překousněte velikost ecigaret, za pár dnů si snadno zvyknete.  Podívejte se opět na můj blog. Nafotili jsme kalendář s krásnými dívkami a ecigaretami a posuďte sami, jestli to není víc sexy než klasickou cigaretou.

 

Jak vždy je vše jen o změně pohledu. Co se na začátku zdálo jako nepřijatelné, je na konci záležitostí stylu.

Markéta Novákova
Díky zkušenostem v obchodě s elektronickými cigaretymi pomáhám denně řešit problémy mých zákazníků. Teď přišel čas se o to s Vámi podělit. Můj příběh si přečtěte zde >>