Můj příběh

Díky zkušenostem v obchodě s elektronickými cigaretami pomáhám denně řešit problémy mých zákazníků. Teď to vše naučím i Vás.

TEĎ  JSEM  EXPERT  VE  SVÉM  OBORU

           Pracuji ve vlastním obchodě s elektronickými cigaretami. Každý den mi přicházejí klienti s radostmi, ale i s problémy spojené s elektronickou cigaretou. A víte co?! Proto mám svou práci ráda a užívám si ji. A to i ty problémy. Jen díky nim teď umím co umím a jsem v jejich řešení expert.

 

Pro mě totiž problém jako protékající nástavec (clearomizer) nebo vůbec nekouřící ecigareta neexistuje.  Pokud totiž umím závadu nalézt a pojmenovat, tak ji umím také vyřešit. A když ji vyřeším, tak vlastně problém zmizel a není.  Líbilo by se i Vám, že je Vaše vapování ( kouření ecigarety) bezporuchové?

 

Je to dobrý pocit vědět, že jsem v mém oboru expert. Lidé se ke mě rádi vracejí, protože jim vždy odborně poradím. Ještě lepší vizitkou mých znalostí je, když mi na doporučení jiného zákazníka přijde nový.

 

ALE VŽDYCKY TO TAK NEBYLO !!!

          Po mateřské dovolené jsem hledala práci. Jednou jsem narazila na nabídku "prodavač elektronických cigaret".  Řekla jsem si, že jiná práce v dohlednu není a tak jsem vzala ráda tuto. Měla to být pouze brigáda, ale já se s vedením domluvila, že jestli mi to půjde, dají mi HPP (hlavní pracovní poměr).

 

Když jsem začala, byl to boj. Dostala jsem jen základní školení na prodej, ale ne jak řešit problémy a reklamace. 

 

 Byl to strašný pocit, když přišel zákazník s prvním problémem. Neuměla jsem to vyřešit jinak, než přijmout jako reklamaci. A takto přišel další protékající nástavec (clearomizer), další nefungující ecigarety a další pocit spálené chutě. Šéfům se časem nelíbilo zvýšení nákladů a lidem se nelíbilo čekání 1 měsíc na vyřízení reklamace. A já byla čím dál více ve stresu a přemýšlela jsem, že to vzdám.

 

A TAK JSEM SI ŘEKLA DOST !!!

          Kvůli vidině HPP (hlavního pracovního poměru)  jsem se překonala a začala jsem se sama vzdělávat. Přes den jsem chodila do práce a starala se o syna a po nocích jsem vyhledávala články na internetu. Studovala jsem specializované diskuze a více promlouvala se zkušenými ekuřáky elektronických cigaret. To mě přivedlo na můj první sraz Vaperů (ekuřáků).

 

Pořídila jsem si nářadí a začala teorii převádět i do praxe. Rozebrala jsem si jednotlivé díly ecigarety, abych pochopila princip a získala zručnost v opravách.

 

Najednou jsem byla zákazníky oblíbená. Když přišli s reklamací, zboží jsem nejprve prohlédla. U většiny případů jsem nalezla závadu, vyřešila bez reklamace a klient mohl vapovat (ekouřit) dál bez vzdání s své ecigarety do jednoměsíčního koloběhu reklamace.  Zaměstnavateli jsem díky tomu ušetřila výdaje. Dokonce jsem byla vyhlášena nejlepším zaměstnancem ze všech poboček v České republice.

 

I přesto všechno mi opět nabídli jen brigádu a ne hlavní poměr. Moc mě to zklamalo. A co teď?! Obor mě bavil, ale potřebovala jsem práci na hlavní úvazek.

 

Tenkrát mě hodně podpořil manžel. Protože věděl, že se v oboru prodeje elektronických cigaret vyznám, navrhl mi, že si zkusíme požádat o úvěr a otevřít si vlastní obchod s ecigaretama. Byl to risk ,ale po-té co nám půjčka vyšla jsem dala výpověď a pustila se do toho.

 

Od té doby mám spoustu nových zákazníků, kteří se mi vracejí. Na trhu se stále objevují novinky a já si pro Vás stále prohlubuji znalosti a objevuji řešení, abych mohla vždy dobře poradit. Pro ně jsem expert ve svém oboru.

 

Představuji Vám můj eBook ZDARMA:

Pokud Vás zajímají informace z praxe a ne z letáků, můžete si zde můj eBook zdarma stáhnout. Pěkně Vám pak přifrčí do zadaného emailu.