S ecigaretou na koncert? Proč ne, ale…….

           Co má společného koncert skupiny Nightwish a elektronická cigareta?

Tak čtěte Tomášovo vyprávění:

nightwish_a1_contra.psd

Jednoho krásného večera jsem se dozvěděl, že v Praze bude koncert Nightwish. Neváhal jsem a zakoupil jsem lístky. Po půl roce čekání nastal ten dlouho očekávaný den. Sbalil jsem si věci, koupil náhradní baterku do e-cigarety, sebral všechen liquid, obě e-cigarety a vyrazil jsem směr Praha. To jsem ovšem netušil, jaké nástrahy velkoměsta mě čekají.

Po příjezdu do Prahy jsem se vydal do O2 Arény.  Ovšem to bych nebyl já, aby se něco nepokazilo. Přijel jsem na přestupní stanici metra, kde jsem špatně přesedl a místo k O2 Aréně mě to přivezlo  zpět odkud jsem přijel. Na druhý pokus se mi podařilo dostat k O2 Aréně. Po 20-ti minutovém hledání a údivu, že nikdo nikde není jsem se dozvěděl, že Nightwish nejsou v O2, nýbrž v Tipsport Aréně.

Po příjezdu k Aréně jsem se zděsil.  Stálo tam několik tisíc lidí očekávajíc otevření vstupu. Před otevřením mě zastavila taková stará paní a zeptala se, jestli bych měl zájem,…..  Cože? Zájem? A o co? Vyděsil jsem se, co mi to nabízí., Když dodala, že nabízí vstupenky, oddechl jsem si – už jsem si chtěl sehnat zbraň a zastřelit se, protože té bych se nedotkl ani vidlemi.

Potevření se všichni začali hrnout dovnitř, mezitím je kontrolovali Securiťáci. Když jsem se dostal na řadu, přišlo to nejhorší. Přišel ke mě chlap jako hora, pracky jak pádlo, hluboký hlas. Začal mě prohledávat a při tom narazil na cosi v mé náprsní kapse. Požádal mě, abych to vyndal. Když jsem mu ukázal, co chtěl vidět, měl v  jeho obličeji překvapení a lehký náznak zděšení. Byla to moje e-cigareta.

Tomáš

Ani ve snu by mě nenapadlo, že mě obviní z toho, že je moje e-cigareta detonátor. No neznat to, tak bych se spletl možná taky, jelikož Ijust 2 clear v kombinaci se Smokem Xpro M65 vypadá vážně hrozivě. Tak jsem mu řekl, že si před ním klidně zakouřím. Došlo mu, že to asi bude vážně e-cigareta. Pokračoval v prohledávání. Když začal osahávat boční kapsu, něco mu nesedělo a zeptal se, co v ní mám. Odpověděl jsem, že nabíječku, jenže to mi nedošlo, že jí mám v druhé kapse. Opět mě požádal, abych to vyndal. V té kapse jsem měl liquid. Řekl mi, že s tím mě dovnitř nepustí, dokonce nepovolil ani po tom, co jsem si s ním doplnil e-cigaretu. Tudíž jsem musel vyhodit 50ml liquidu do koše, aby mě pustil dál. Udělal jsem to, a protože už u mě nic víc nenašel, pustil mě dovnitř.

Po příchodu do haly mě málem trefilo. Z jedné strany vedle mě stála taková sympatická žena, která mi na první pohled připomněla Tarju Turunen, bývalou zpěvačku Nightwish. Z druhé strany stál chlápek, metalista tělem i duší a zeptal se mě, co je to za dělo.  Na to, že je to elektronická cigareta, jen odpověděl „Zahoď tu blbost, radši si zapal“ A protože jsem Vaper tělem i duší, tak jsem mu na to odpověděl, jak nejlépe umím – se zdviženým prostředníčkem.

Po začátku koncertu mě nejvíce pobavili reakce lidí na mlhovinu vznášející se nad jejich hlavami. Někteří z toho měli náramnou radost, jiní se jen nevěřícně ohlíželi. Asi si mysleli, že hoří. Další sranda byla, když jsem si musel vyměnit baterii v gripu o pauze, jelikož docházela energie. Z důvodu tlačenice se mi ze spodní části krytu podařilo se štěstím ztratit jenom 2 šroubky. Po pauze se jelo další mlhotvorný kolo a užívání zbytku koncertu na plný pecky.

Z toho vyplývá ponaučení – V případě účasti na koncertech nechávebo si vypracujte plán dokonalého maskování.

 

Markéta Novákova
Díky zkušenostem v obchodě s elektronickými cigaretymi pomáhám denně řešit problémy mých zákazníků. Teď přišel čas se o to s Vámi podělit. Můj příběh si přečtěte zde >>